Braucienu apraksts  

Kā notiek braucieni.

Izbraukšana no Latvijas parasti sestdienas vakarā. Pirms tam mēs paņemsim visus no mājam ar visām somām un inventāru, ja dzīvojat Rīgā un 10 km apkārtnē, vai Bauskas virzienā. Par citām vietām runāsim kur tikties. Uz vietās mēs esam svētdienās ap 15-17:00, atpūšamies pēc brauciena, ja paliks laiks un spēki, var arī paslēpot. 

Pirmdiena-piektdiena: Slēpojam vai darām ko citu pēc pašu izvēles. Iesācējiem pirmajā dienā parādu vieglākās trases, ja vajag, īsi pamācu slēpošanas pamatus. Var sarunāt arī lielāku apmācību.
Vakaros var doties uz pirti ar slotu (izcili atjauno nogurušus muskuļus), vai vietējo nacionālo čanu ar zālēm, var pasēdēt bāros Ukrainas stilā par pieejamām cenām un unikālo vietējo kolorītu. Var doties arī uz lielo SPA ar baseiniem.
Vienu no dienām, kās gribēs, brauksim uz blakus kūrortu Dragobrat. Augstākais Karpatu slēpošanas kūrorts. Interesants frīraideriem un tiem kas grib redzēt kaut ko savādāku. Kas negrib - tajā dienā aizvedīsim uz Bukovel. Parādījās arī iespēja tikt ar mazu retraku vietējo ģidu pavadībā līdz Petros (2020 metri) Skati būs fantastiskie! Kā alternatīva vienas dienas braucienam no Bukovel uz Dragobratu. Izmaksas būs ap 60 EUR pa visu pilnu dienu. Sanāks vairākas reizes uzbraukt un nobraukt friraidā.

Sestdienā slēpojam kaut kur līdz 11:30 un tad taisāmies atpakaļ ceļā. 
Svētdienā ap 12:00 mēs esam Latvija un es izvadāju visus pa mājām. 

Viesnīcās mēs guļam 6 naktis, slēpošanai parasti paliek 5,5 dienas.

Braucienos ar dzīvošanu Dragobratā mūs paceļ ar visurgājiejiem uz 6 dienām augstu kalnos, uz Dragobrat kurorta rajonu. Viesnīca ir pie paša pacēlājā. Un tur arī viss notiek. Pārsvarā tur brauc tie kam patīk freeride ārpus sagatavotām trasēm, jo tam ir daudz iespēju gan no pacēlājiem, gan organizētā braucienā ar vietējiem ģidiem ar retraku. Sestdienā 12:00 pametam viesnīcu, nolaižamies uz leju, sēžamies mūsu busiņā un braucam uz Latviju.

Latvijas pilsoņiem vīzas uz Ukrainu nav vajadzīgas. Vajag tikai pasi ar derīguma termiņu vismaz 3 mēneši. ID kartes neder. Nepilsoņiem vajag vīzu - ap 100 EUR.

Lai rezervētu vietu braucienā vajag iemaksāt priekšapmaksu no cilvēka 100 EUR. Visu pārējo jāmaksā jau Ukrainā. Rezervācijas naudu atdosim atpakaļ ja brauciens nevarēs notikt dēļ covid-19 ierobežojumiem. 

Uzdodiet jautājumus un rezervējiet braucienu uz Karpatiem pa telefonu ☎ +37129425055