Braucienu apraksts  

Kā notiek ziemas slēpošanas braucieni.

Izbraukšana no Latvijas parasti sestdienas vakarā. Pirms tam mēs paņemsim visus no mājam ar visām somām un inventāru, ja dzīvojat Rīgā un 10 km apkārtnē, vai Bauskas virzienā. Par citām vietām runāsim kur tikties. Uz vietās mēs esam svētdienās ap 15-17:00, atpūšamies pēc brauciena, ja paliks laiks un spēki, var arī paslēpot. 

Pirmdiena-piektdiena: Brokastis gatavojam paši: Austrijā un Slovākijā apartamenti aprīkoti ar virtuvi. Polijā var sūtīt brokastis pa 6 EUR vai brokastot jau uz kalna (sanāks ap tiem pašiem 6 EUR). Ukrainā brokastis un vakariņas iekļautas. Braucam uz kalnu un atpakaļ cikos sarunāsim - tas iekļauts cenā. Ar domu maksimāli atrasties uz kalna, visbiežāk būs arī alternatīva atbraukt viesnīcā ar bezmaksas skibusu ātrāk vai vēlāk ka visi. Slēpojam, snovojam vai darām ko citu pēc pašu izvēles. Iesācējiem pirmajā dienā parādu vieglākās trases, ja vajag, īsi pamācu slēpošanas pamatus. Var sarunāt arī lielāku apmācību. Ja ir vajadzība, palīdzēšu ar inventāra nomu.

Jābūt slēpošanas apdrošināšanai, jo Eiropā mediciniskā palīdzība izmaksā ļoti dārgi. 
Vakaros var doties uz termāliem SPA ar baseiniem, var pasēdēt bāros. Vakariņas Slovākijā un Polijā ēdīsim krogos, jo tur tas ļoti kvalitatīvi iespējams ar 8-15 EUR izmaksam uz cilvēku. Austrijā skatīsimies - var būt visdrīzāk apartamentos.

Sestdienā līdz 10-11:00 taisāmies atpakaļ ceļā. 

Svētdienā no rīta mēs esam Latvija un es izvadāju visus pa mājām. 

Viesnīcās mēs guļam 6 naktis, slēpošanai parasti paliek 5 dienas.

Lai rezervētu vietu braucienā vajag iemaksāt priekšapmaksu no cilvēka 120 EUR. (vai 90 EUR rezervējot vismaz 60 dienas iepriekš) Visu pārējo jāmaksā jau uz vietas.

Uzdodiet jautājumus un rezervējiet braucienu pa telefonu ☎ +37129425055