Vasaras piedzīvojumi Ukrainā

Pavasaris, vasara un rudens Karpatu kalnos.

Ukrainas Karpati vasarā pievilina viesus ar brīnišķīgu ekoloģiju, gleznainu dabu, tīriem ezeriem, ūdenskritumiem un straujām kalnu upēm, attīstītu infrastruktūru, lieliskām atpūtas un izklaides iespējām pa ļoti pieņemamām, salīdzinot ar Eiropu, cenām. Kalnu pastaigu cienītāji var doties pārgājienos uz tuvākām virsotnēm. Kalnos arī var doties ar džipiem, velosipēdiem, zirgiem. Jūs varat braukt pa straujām kalnu upēm plostos, kajakos. Karpatu meži ir bagāti ar ogām un sēnēm, upes un ezeri ar zivīm - īpaši foreli.

Par Karpatiem mēs zinām visu. Esam uzkrājuši lielu pieredzi un iepazinušies ar daudz draugiem vietējo iedzīvotāju vidū, kuri labprāt parādīs mums savu kalnu skaistumu un vietējo autentisko kolorītu. Mēs braucam nelielā grupā ar 8 vietīgo mikroautobusu. Šī iemesla dēļ mēs esam ļoti mobili, varēsim pielāgoties laika apstākļiem, grupas fiziskās sagatavotības līmenim un uz vietas izvēlēties kura diena ir labāka lai dotos uz kalniem, tad var izvēlēties saulaino dienu, vai raftingam - kuram lietainā diena būs labāka, jo ūdens līmenis tad augstāks, un kad apmeklēt SPA vai čanus, vietējos restorānus, ezeru un citas izklaides vietās. Obligāti divas no dienām organizēsim pārgājienus uz kādām no Karpatu virsotnēm (var būt vairākas - ja būs gribētāji) , vienu dienu raftingu un vienu dienu braucienu ar džipiem. Pārējais pēc vēlmēm, spējām un vienošanās. Nav arī obligāti katru dienu piedalīties mūsu programmā. Uz vietas Bukovelā var pašiem izīrēt piemērām velosipēdus, kvadrociklus un tt. , aizbraukt uz jebkuru no vietējo organizatoru piedāvātām ekskursijām, pasauļoties un izpeldēties ezerā. 

Kur mēs dzīvojam Karpatos. Braucienu grafiks vasara 2022.

Dzīvošanai ir divi varianti: 

 1)Viesu māja laukos КРЕЙЦЕР  15 km no Bukovela – klusā vietā pie dabas, nacionālais kolorīts, apkārt kalni, govis, ziedi un zāle, ērta lapene piknikiem, upe uzreiz pie balkona, sava foreļu un karpu audzētava, pirts un čans. Lielie divvietīgie un 3 vietīgie numuri ar visām ērtībām. Viesnīca jauna - ap 3 gadiem kā uzcelta. Katram būs garantēta gulta pēc izvēles: vai vienvietīgā vai divvietīgā.

2) Braucieni ar viesnīcu Blue Mountain pašā lielākā un attīstītākā Karpatu kūrorta Bukovel centrā, divvietīgos vai 3 vietīgos numuros ar visām ērtībām. Tad visas Bukovel izklaides jebkurā momentā var apmeklēt ar kājām.

Grafiks 2023.

Ja salasās grupa vismaz 7 cilvēki, var organizēt braucienu arī Jums izdevīgā laikā.

Izmaksas 2023 gadā 470 EUR. Rezervējot 60 dienas pirms plānotā datuma būs atlaide 30 EUR.  Ietilpst 6 dienas viesnīcā ar brokastīm, gida pakalpojumi, transports gan ceļā, gan uz vietas līdz ekskursijām - kur tas ir iespējams ar mikroautobusu. Paņemsim no mājām Rīgā un tuvākajā apkārtnē, organizēsim visu lai ne par ko nav pašam jādomā un atvedīsim atpakaļ pie mājas durvīm. 

Ko mēs darām Karpatos.

Mēs varam izmanot visu bagāto Bukovel kūrorta infrastruktūru: ezeru ar dažādām ūdens aktivitātēm, VODA CLUB pirtis un SPA, peldošo skatuvi kur notiek ukraiņu zvaigžņu koncerti, apsildāmos baseinus, garāko trolleju Ukrainā, rodeļus, ekstremālu parku un daudzus citus. Lasiet vairāk par izklaidēm kūrortā: Bukovel vasarā 
Un pats galvenais, mēs iepazīstam Karpatus regulāri dodoties dažādās ekskursijās un pārgājienos.

Populārāko ekskursiju apraksts un aptuvenās cenas :

Raftings. 

Pārsvarā braucam uz upi Čornij Čeremoš aptuveni 50 km no Bukovela. Šīs maršruts neprasa no tūristiem speciālo iemaņu. Ceļš iekļauts cenā. Pats raftings izmaksā ap 14 EUR. Iekļauts arī speciāls apģērbs un apavi.


Džipi.

Ir ļoti daudz dažādu maršrutu. Vidēji izmaksā atkarībā no laika, cilvēku skaita un attāluma no 12 līdz 20 EUR no cilvēka. Pie vietas, no kuras startē džipi pievedīsim ar mūsu busiņu, iekļauts cenā.


Pārgājieni uz dažādām Karpatu kalnu virsotnēm.   

Augstākas Karpatu kalnu virsotnes atrodas apkārt vietai kur mēs dzīvojam. Uz viņām ar kājām mēs varam tikt paši. Tas nemaksā neko, tikai dažās vietās ap 1 EUR no cilvēka taku sakārtošanai. Jābūt trekinga vai sporta apaviem ar neslīdošo zoli, mugursomai un lietusmētelim. Maršrutos ir marķētās takas un nevajag nekādu speciālo iemaņu vai aprīkojumu. Populārākos maršrutos paši esam jau bijuši un labi zinām ceļu. Var arī izdomāt kaut ko nestandarta, piemēram daļu no ceļa nobraukt ar džipiem, tad piesaistām vietējos gidus un tehniku par saprātīgu piemaksu. Var izplānot arī maršrutu uz divām dienām ar nakšņošanu teltīs, kuras viegli var izīrēt uz vietas, vai kalna mājiņās. Populāri maršruti uz vienu dienu - tuvākās pie Bukovela virsotnes: Homjak (1542 m.) - maršruts ap 9 km un Sinjak (1665 m.) - maršruts ap 14 km, var to apvienot ar Malij gorgan virsotni (1593 m) - tad kopā sanāk ap 18 km.  Goverla (2061 m.) - augstākā Karpatu virsotne, īsākais maršruts 8 km, bet kāpiens stāvs. Vai maršruts ap 15 km, bet vieglāks un smukāki skati.  Ezers Nesamovite (1750 m) - otrais augstākais ezers Karpatos, maršruts ap 14 km, pa ceļam var uzkāpt vel uz 3 virsotnēm - augstākā Turkul (1933 m) nedaudz pagarinot maršrutu. Un vel, ja dienā vari noiet līdz 20-25 km, ļoti daudz variantu.

ŠEIT VAIRĀK PAR MARŠRUTIEM AR KĀJĀM

Dovbuša klintis un Dovbuša taka.

Loti ainavisks viegls meža pastaigu maršruts - dabas taka ap 3 km. Pa ceļam daudz interesantas formas klintis un skulptūras. Blakus ir ūdenskritums un liels suvenīru tirgus. Var apvienot ar Makovica virsotni (984 m). Tad kopā sanāks ap 9 km.Šeit vairāk par Dovbuša klintīm


Un vel ir daudz citu interesantu vietu - tūrisma un izklaides variantu. Varam arī braukt uz daudzām ekskursijām, kuras piedāvā vietējās aģentūras. Aptuvenais, bet ne pilnīgs saraksts: Ekskursijas Atpakaļceļā parasti apmeklējam Ļvovu ar tās unikālo arhitektūru un restorāniem.

Uzdodiet jautājumus un rezervējiet braucienu uz Karpatiem pa telefonu ☎ +37129425055