Viesnīcas un izmaksas


2022 gada martā un aprīlī mēs dzīvosim viesnīcās  СИНЯЯ ГОРА un jaunajā BLUE MOUNTAIN  Izmaksas katram periodam braucienu grafikā.

Tās atrodas Bukovel kūrorta pašā centrā 200 metros no pacelāja R1. Transfers nav vajadzīgs - līdz pacēlājam 5 minūtes ar kājām. Apkārt notiek visa kūrorta dzīve - visur jebkurā momentā var tikt ar kājām. Dzīvojam divvietīgajos un trīsvietīgajos numuros ar visām ērtībām vai 2 stāvu kotedžā ar kamīnu. Cenā iekļautas brokastis, bet vakariņas varēs baudīt vairākos apkartējos bāros un restorānos ar vienreizējo nacionālo ukraiņu kolorītu - jebkurai gaumei un makam. Cenas tur daudz zemākas nekā līdzvērtīgajās iestādēs Latvijā. 

Decembrī un janvārī mēs dzīvosim viesnīcu kompleksā  КРЕЙЦЕР Izmaksas 400 EUR 

Atrodas 15 km no Bukovela un 15 km no Dragobrata. Cenā iekļautas brokastis un vakariņas, ikdienas transfers uz Bukovel  kurortu un atpakaļ. Tā ir jauna viesnīca, kotedžām no 2 līdz 4 gadiem, ļoti skaistā, klusā un ainaviskā vietā ar upīti un skatiem uz kalniem. Dzīvojam 2-3 vietīgajos numuros ar visām ērtībām, dažos ir balkons. Jebkuram garantēta gulta pēc viņā izvēles, divvietīgā vai vienvietīgā. Vieta ir slavena ar saviem tradicionāliem Karpatu ēdieniem, ir sava foreļu audzētava. Kompleksā ir pirts ar baseinu, ap 200 metru attālumā vel viena pirts un tradicionālais Čan  visērtākajā izpildījumā ko redzēju Karpatos.

Februārī dzīvosim  HOTEL FORWARD POOL&SAUNA  Izmaksas 400 EUR 

Atrodas  10 km no Dragobrat un 20 km no Bukovel pilsētas Jasinja centrā, no kurienes startē visurgājēji, kas ved uz Dragobrat kūrortu.  Cenā iekļautas brokastis un vakariņas, ikdienas transfers uz Bukovel  kurortu un atpakaļ. Tie kas vairāk grib slēpot vai snovot Dragobratā var paši jebkurā dienā neatkarīgi no manis sēsties pie pašas viesnīcas visurgājējos uz Dragobratu. Vismaz vienu dienu darīsim to organizēti.  2020 gadā viesnīca dabūja maksimālās 10.0 balles Bookingā, kas raksturo tās kvalitāti. Viņā ir liels baseins un sauna.

Papildus izdevumi.  Grivnas kurss 1 EUR = aptuveni 32 grivnas. Pacēlājā karte augstajā sezonā kasē ap 150 EUR uz 5 dienām pēc kārtas. Ja gribiet braukt ar mums uz friraidu uz Dragobrat vai izlaist kādu dienu, tad izdevīgāk pirkt katru dienu Bukovelā atsevišķi - 1 diena ap 34 EUR, divas-trīs sanāk lētāk par dienu. Zemajā: no  sezonas sākuma līdz  17.12.21 un no 18.03.22  līdz sezonas beigām pacēlājā karte ap  90 EUR uz 5 dienām pēc kārtas. Var plānot arī savādāk Cenas Bukovel kasē. Apdrošināšana - no 2021 gada tā vairs nav automātiski iekļauta skipasā. Ķiveres īre, bez ķiveres nelaiž uz pacēlājiem, ap 2 EUR dienā. Slēpju vai snovborda pilna komplekta īre ar ķiveri 6-10 EUR dienā. Pusdienas uz kalna 7-12 EUR. Alus, karstvīns, tēja uz kalna ap 3 EUR. Veikalos cenas mums ļoti patīk. Alus 0,50 EUR, ļoti augstas kvalitātes stiprais alkohols katrai gaumei 4-6 EUR un pārējais lētāk nekā Latvijā. Pirts uz malkas ar baseinu - 6-8 cilvēkiem uz visiem maksās ap 12 EUR stundā, slotas ap 2 EUR. Kuri plāno vienu dienu braukt uz Dragobratu - pacelšana un nolaizšana ar visurgājiejem turp un atpakaļ ap 12 EUR. Pats friraids gan Dragobratā, gan Petrosā ap 60 EUR par pilnu dienu. Ja mazāk par dienu, tad attiecīgi lētāk.

Braucienā uz Dragobratu 05.02 – 13.02.2022  dzīvosim pašā centrā, 10 metri no pacēlāja viesnīcā  ГК  ДрагобрАТIzmaksas 400 EUR (360 EUR rezervējot pirms 60 dienām)  virtuālā tūre

Dzīvojam pa 2 cilvēki numurā ar visām ērtībām, ar brokastīm un vakariņām. Uzsākt slēpošanu un atgriezties atpakaļ viesnīcā var ar slēpēm. Iekļauts ceļš, pacelšana un nolaišana ar visurgājējiem līdz viesnīcai augšā, dzīvošana 6 naktis. Pagājušajās sezonās pārbaudījām. Barošana izcila, izvietojums optimālākais.

Papildus izdevumi. Pacēlāji izmaksā - 1 reize vidēji ap 1,60 EUR. Cenas uz pacēlājiem 2021/2022. Vairāk pa 15-20 reizēm dienā parasti grūti nobraukt. Friraida braucieni ar retraku un diviem vietējiem gidiem (viens grupai priekšā, viens aizmugurē) no cilvēka no 40 līdz 60 EUR, atkarīgi no nobraucienu skaita un garuma. Ir iespēja nomāt speciālās platās friraida slēpes. Tās izmaksās ap 7 EUR dienā. 

Tāpat Dragobratā ir daudz dažādu krogu, restorānu, nakts klubu, pirtis, veikali. Cenas vel lētākas ka Bukovelā.

Rezervējot jebkuru braucienu agrāk pa 60 dienām pirms plānotā datuma būs 40 EUR atlaide.


Uzdodiet jautājumus un rezervējiet braucienu pa telefonu ☎ +37129425055